KONST / Litografier / Färglitografi 13592066
nr 1359 2066
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, 60x84cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:56:42
100 kr
200 kr